DevFest Praha 2014

Jeden den od vývojářů, pro vývojáře

O akci

GUG.cz ve spolupráci s českou pobočkou Google pořádá v sobotu 22. listopadu 2014 v prostorách Fakulty stavební ČVUT podzimní vývojářský festival DevFest Praha 2014. Těšit se můžete na den plný technologií, přednášek, kódů, zážitků i známých tváří, na den od vývojářů, pro vývojáře.

Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo. –Registrovat se–

Z Googlu tentokrát přijede s tématem big data a machine learning Mircea Pricop, jeho kolega Filip Hráček s Janou Moudrou vás naučí novinky z jazyka Dart, Rachel Simpson do Česka zavítá s přednáškou o Prototypingu, Štěpán Bechynský a Tomáš Jukin se podělí o své zkušenosti ze světa open-hardware. Podrobnosti ze světa Material Designu přiblíží Tomáš Hubálek a Tereza Hyková promluví o Chrome Apps, čímž přehled témat, speakerů ani workshopistů zdaleka nekončí.

Téma tohoto ročníku „Stavět, budovat, tvořit“ je cítit nejenom v doposud známém programu, stojícím silně právě na workshopech a open-hardware zóně, ale také v místě konání akce, Fakultě stavební ČVUT. Organizátoři slibují, že se „bude prostě budovat – budovat kód, budovat hardware, budovat kontakty a komunita, ale také budovat firmy a nápady“.

Proto, ať už jste studenti, vývojáři, designeři, start-upisti, nadšenci do Googlích technologií nebo jinak technologicky zapálení, jste na akci vítáni.

Bezplatnou registraci naleznete zde: http://goo.gl/6bHxVY

Přijďte na DevFest Praha 2014

DevFest Praha 2014

Jeden den od vývojářů, pro vývojáře

22.11.2014 09:30 - 19:30