GBG Brno #5 - Work hacking s Google Apps #1

Rádi byste se dozvěděli jak funguje váš mozek? A jak to spojit s Google Apps?

O akci

Rádi byste se dozvěděli jak funguje váš mozek? Jak to udělat, aby technika byla nástavbou lidského mozku a ne jeho blokem? S psycholožkou se podíváme, jak funguje náš mozek. Jak využít jeho potenciál k zefektivnění práce, jak si nastavit pracovní prostředí a osvojit si užitečné návyky. Ajťák nám pak předvede, jak tyto tipy a triky aplikovat do praxe v Google Apps.

Lektoři:

Natálie Berglowcová www.berglowcova.cz

Psychologie a technologie, člověk a moderní stroje. Opaky a cizinci? Nemyslím. Baví mě hledat propojení dvou zdánlivě odlišných světů a zjišťovat, jak může člověk využít nástroje současného světa v souladu s tím, jak je přirozeně nastavený. Hledám možnosti, jak to všechno, co už o člověku a jeho přirozeném fungování víme, propojit s tím, co po nás požaduje moderní doba.

Věnuji se lektorování soft skills témat i Google aplikací, pracuji jako somatický kouč a šířím osvětu v konceptu fit4biz - fit for bussiness.

Pavel Minář www.minar.cz

Specializuji se na poradenství v oblasti IT a Google Apps. Jsem držitelem autorizace Google for Work Partner a autor webových stránek www.JakNaIT.cz, kde naleznete chytré návody na počítače, mobily a web. Když zrovna nedělám do počítačů, připravuji s dcerami Klárkou a Eliškou snídaně na www.HravaSnidane.cz.

Po programu se můžete těšit na neformální networking. Vstup zdarma Registrace na: http://goo.gl/forms/JjDtceQ9m5

GBG Brno #5 - Work hacking s Google Apps

Rádi byste se dozvěděli jak funguje váš mozek? A jak to spojit s Google Apps?

18.02.2015 17:00 - 20:00

AdresaOrganizují skupiny