GDG Code Retreat Jihlava #1

Jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru

O akci

Co je code retreat?

Code retreat je jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru. Díky tomu, že vývojáři nejsou pod tlakem rychlého doručování výsledků, poskytuje Coderetreat možnost cíleně se soustředit na zlepšování svých dovedností. Procvičováním základních principů modulárního a objektově-orientovaného návrhu mohou účastníci zlepšit své schopnosti psát kód, který minimalizuje náročnost implementace dalších změn.

Začíná se v 9.00. Po krátkém úvodu a představení problému (Game of Life), který se budeme pokoušet celý den řešit pomocí párového programování a TDD, budou následovat 3 programovací sekce. Každá o délce 45 minut, zakončena krátkou retrospektivou a promícháním párů.

Pak bude následovat oběd a po něm další 3 programovací sekce zakončené velkou retrospektivou. A aby toho nebylo málo, večer nás bude čekat after-party!

Pokud vás zajímá, jak taková akce probíhá, přečtěte si třeba článek http://www.zdrojak.cz/clanky/co-je-coderetreat/ nebo mrkňete na coderetreat.cz.

Co budete potřebovat? - svůj notebook s funkčním vývojovým prostředím - nainstalovaný testovací framework, ve kterém umíte spustit základní testy

Akce je zdarma, počet míst je ale omezen.

GDG Code Retreat Jihlava

Jednodenní intenzivní cvičení zaměřené na základy vývoje softwaru

31.01.2015 09:00 - 17:00

Adresa



Organizují skupiny

Sledujte akci