Google pro začátečníky #1

Google pro začátečníky

O akci

aneb jak rozumně používat Google aplikace

Srdečně Vás zveme na první pořádaný večer s tématikou Google do domácnosti. O Google jste asi už slyšeli, používají ho profesionálové po celém světě. Google ale není jen pro profíky, nabízí užitečné nástroje i pro Vás, běžné uživatele.

Dva Jakubové z Dobřan Vám ukáží, jak Vám Google může pomoci na čtyřech nejlepších nástrojích: - Gmail - e-mail, ve kterém neztratíte žádný e-mail, - Kalendář - ukážeme vám, jak vám může pomoci plánovat si svůj čas (a nikdy na nic už nezapomenout) - Dokumenty - jsou podobné Wordu ve vašem počítači, ale přesto mají pár drobností, které nadchnou - Fotky - máte svoje fotky v počítači - co když vám počítač umře, máte svoje fotky zálohované? Ukážeme vám snadnou cestu, jak neztratit žádnou fotku.

Akce je zdarma, vezměte si notebook nebo tablet, pokud je máte. Pokud nemáte ještě u Google účet, tak přijďte již v 17:30, pomůžeme Vám s jeho založením. Přihlášku je možné vyplnit na webu http://dobrany.jdem.cz, případné další informace Vám poskytneme na tel. č. 377 972 480.

Akce se bude konat v jednacím sále Městského kulturního střediska Dobřany.

O přednášejících: Jakub Bouček i Jakub Urbanec jsou technologičtí nadšenci, nejsou zaměstnanci Googlu, neprodávají hrnce ani zájezdy. Oba bydlí v Dobřanech, rádi se dělí o svoje zkušenosti a pomáhají, aby technika usnadňovala život.

Google pro začátečníky

Google pro začátečníky

17.05.2016 18:00 - 21:00

Adresa

Městské kulturní a informační středisko Dobřany
Nám. T. G. M. 5, 334 41 Dobřany
ukaž na mapě

Organizují skupiny

Sledujte akci