GUGTrip 2017 - 5 dní zážitků v přírodě

Pět dní plných zážitků v přírodě

O akci

GUGTrip 2017 se bude konat od středy 9. srpna do neděle 13. srpna 2017 (tj. 5 dní a 4 nocí) v prostorách Penzionu Horizont v čisté a krásné přírodě okresu Benecko v Krkonoších.

GUGTrip je unikátní akce, kterou pro vás pořádá GDG Prague s podporou GUG.cz jen jednou za rok.

Každý den na nás útočí nuda, stereotyp a stále stejná společenská dynamika. V práci, při cestování hromadnou dopravou, při věnování se koníčkům, rodině či dětem, nebo i doma. Velké či malé starosti a velké či malé radosti.

Pět zkušených organizátorů, kteří pro vás během roku oddaně připravují přednášky, hackathony nebo konference v GUG.cz se rozhodlo, že si od toho chce odpočinout. Že se chce na 5 dní osvobodit od stereotypu všedních dnů.

A nechceme u toho být sami!

Garant akce pro vás před lety připravil GUGTrip 2013, který se povedl. Zúčastnění na něj s nostalgií vzpomínají dodnes. Odnesli jsme si z něj pár poznámek. Pár věcí bude letos jinak.

GUGTrip je pěti-denní intenzívní zážitek. Jeho cílem je vytvořit všem zúčastněným tak silné vzpomínky, že vydrží nejméně jeden celý rok, ne-li déle.

Nevíme, jestli se nám to povede, ale víme, že u toho chceme být s vámi.

Partneři

GUGTrip by se nemohl konat bez podpory našich partnerů, kterým moc děkujeme!

Partneři

Unicorn College JetBrains Juicymo

Hlavní mediální partner

Dotekománie

Mediální partneři

ČVUT FIT

A na co že se můžete těšit?

 • na aktivity, zážitky a hry, které jinde nezažijete a nebo si nezahrajete
 • na příběh, který (snad :-D) propojí všechny volné konce dohromady
 • na příjemně strávených 5 dnů, které vás nabijí energií
 • na poznání nových kamarádů, na akci se bude vyskytovat 5 organizátorů a (až) 19 účastníků.
 • na malebnou venue, kterou budeme mít sami pro sebe
 • na intenzívní zážitek
 • práci letos necháváme doma

Co slibujeme?

 1. Co se na GUGTripu stane, to na GUGTripu zůstává (kdo to chce zažít, musí se zúčastnit, nebudeme nic natáčet, fotit, ani publikovat)
 2. Nebudeme vás nikdy k ničemu nutit (ale platí, že kdo se nějaké aktivity neúčastní, o kus zážitku se obírá ;))
 3. Nevíme jak to celé dopadne, ale slibujeme, že se budeme snažit. Akci jsme připravovali půl roku a sami jsme zvědaví na výsledek - a na tvé dojmy ;).

Dopředu říkáme, že nejsme v pořádání akcí žádní profesionálové, neživíme se tím, jsme parta nadšenců, která má nějaké zkušenosti a pořádá akce ráda a s nadšením.

Co to stojí?

GUGTrip je placenou akcí. Náklady na ubytování, stravu a rekvizity pro aktivity a program jsou vyšší, než si může naše nezisková organizace GUG.cz dovolit hradit z vlastní kapsy. Akce sama je ale nezisková a čas a úsilí organizátorů nijak neplatíte, neboť se nás všech 5 účastní akce jako dobrovolníci a nemáme z ní žádnou finanční odměnu (ale věříme, že si stejně jako vy, odneseme skvělé vzpomínky!).

GUGTrip stojí 3540 Kč na osobu a je nutné se zúčastnit na všechny 4 noci a 5 dnů (respektive je možné se zúčastnit dle libosti, ale je nutné všechny 4 noci a 5 dnů zaplatit). Platba bude probíhat předem na účet. Platební údaje budeme zasílat společně s potvrzením registrace.

Co všechno cena obsahuje:

 • ubytování: 260 Kč/osoba/noc = 1040 Kč/4 noci
 • jídlo: 200 Kč/osoba/oběd + večeře v blízko ležícím hotýlku, kde máme zarezervovaný salónek = 1000 Kč/5 dní (hotýlek má v sezóně hodně plno, budeme proto chodit na oběd ve 13:00 a na večeři v 19:00 aby nás tam uměli usadit)
 • snídaně (budeme řešit nějak kolektivně, že my dopředu nakoupíme materiál a společně to ukuchtíme v naší venue): 50 Kč/osoba/den = 250 Kč
 • náklady na rekvizity související s programem a aktivitami (tisky, zapůjčení věcí, apod.) = 1250 Kč/osoba

Jak se tam dostanu?

 • lze se koordinovaně dopravit vlastním autem (venue má 7 parkovacích míst, z toho 2 zaberou auta orgů), některé ze zbylých míst může využít auto tvoje, bylo by super, kdybys mohl/a vzít nějakého spolucestujícího
 • také bude existovat něco jako hromadný vlak/autobus někam blízko, odkud můžeme eventuelně kyvadlově transportovat auty, apod.
 • náklady na dopravu nejsou zahrnuty v poplatku za akci

Akce bude začínat společným obědem ve středu 9. srpna a končit obědem v neděli 13. srpna. Ve středu je vhodné přijet tedy během dopoledne, v neděle je pak možné odjet po obědě.

Kdo na akci potkáš?

Akce je určena primárně pro dospělé, nejedná se o žádný "tábor" pro děti. Ideálně by ti tedy mělo být více než 18 let. Ale pokud jsi akční středoškolák (= je ti méně něž 18 let) a chtěl by ses i přes to zúčastnit (a nebude ti vadit společnost bandy dospěláků), tak registraci klidně vyplň a zkusíme zda půjde něco vymyslet ;).

Na akci je vítán každý, kdo si chce užít trochu legrace a odreagovat se od toho, co běžně ve svém životě dělá. Ať už pracuje jako designér, programátor, student, doktorant, podnikatel, spisovatel, nebo cokoli jiného ;).

Proč bych měl na GUGTrip jet?

Na GUGTrip je ideální jet, když se chceš odreagovat od toho, co děláš každý den a už je to pro tebe rutina. Na GUGTripu poznáš podobně smýšlející partu lidí a něco společně zažijete. Máme připravenu celou řadu aktivit, které jsou provázány příběhem, který jen čeká na objevení. Nuda rozhodně nehrozí ;). Ale bude rozhodně čas i na individuální zábavu! Takže máš-li nějaké karty, společenské hry, rozestavěného robota, zajímavý gadget, nebo hudbení nástroj, vezmi ho s sebou a ukaž i nám, co tě baví ;).

Jak už jsme na sebe prozradili výše, nejsme žádná korporátní organizace co pořádá team building, ani neplánujeme žádný vojenský dril. Pořádáním takovýchto akcí se neživíme. Děláme to jen jednou za čas protože nás to baví a naplňuje. A chystáme si to pořádně užít. A ty můžeš být s námi u toho ;).

Příběh, který budeme společně prožívat, má i svůj prequel, jeho střípky budeme postupně zveřejňovat na našem Twitteru (GDG Prague) a Facebooku (GDG Prague). Tak se tam můžeš podívat.

FAQ

Mohu vzít svou přítelkyni/přítele?

Rozhodně ano ;). Jen upozorňujeme že venue má 3 čtyřlůžkové a 4 třílůžkové pokoje, elektřinu, teplou vodu, žádný extra luxus. Je třeba s tím být OK. Registrační formulář prosím vyplňte oba.

Musím umět programovat abych se mohl/a účastnit?

Ne ;). Sice velká část z organizátorů programuje, ale GUGTrip rozhodně není o programování. Ani o IT. Každý je vítán.

Můžu se akce zúčastnit, když nemluvím česky ale jen anglicky?

Celá akce bude v češtině, takže by to moc nemělo smysl.

Registruj se

Kdybys měl/a jakékoli dotazy, neváhej se zeptat Tomáše, rád ti na vše odpoví.

Přijďte na GUGTrip 2017 - 5 dní zážitků v přírodě

GUGTrip 2017 - 5 dní zážitků v přírodě

Pět dní plných zážitků v přírodě

09.08.2017 08:00 - 13.08.2017 20:00

Adresa

Penzion Horizont
Benecko 38, Semily
ukaž na mapě

Organizují skupiny