#IndieDevClub no.1 #1

#IndieDevClub no.1

O akci

Co to je indie vývojář? Jak typicky vypadá a co rád jí? Dá se indie vývojem uživit jak si správně nastavit business model? Jak na propagaci bez nutnosti prodat veškerý osobní majetek a bydlet pod mostem?

Na (téměř) všechny tyto otázky odpovíme v sérii komunitních setkání indie vývojářů. Začínáme v Ostravě 1.2.2017, kde si projdeme základní otázky a pobavíme se o zájmech účastníků. Přední český indie vývojář Tomáš Hubálek se s vámi podělí o své úspěchy i neúspěchy a společně vyladíme další setkání k dokonalosti a dáme prostor vašim otázkám, nápadům a myšlenkám - čím šílenější, tím lépe :)

Pro koho může být takovéto setkání prospěšné? Pro každého vývojáře, který má nějaký nápad a chtěl by ho proměnit ve funkční službu nebo aplikaci. Zkusíme se věnovat tomu, jak se nespálit, jak svoje úsilí efektivně zaměřit tím správným směrem. Primárně budou setkání zaměřena na aplikace a služby prodávané přes Google Play, ale mnoho zde zmíněných principů marketingu platí obecně pro většinu elektronického podnikání.

KDY: 1.2.2017 KDE: Impact Hub Ostrava V KOLIK: 17:00 - 19:00

Počet míst je omezen na 30, kdo se dříve registruje, ten má místo jisté :)

#IndieDevClub no.1

#IndieDevClub no.1

01.02.2017 17:00 - 19:00

Adresa

Impact Hub Ostrava
Sokolská třída 1263/24, Ostrava, 702 00
ukaž na mapě

Organizují skupiny

Sledujte akci