Livestream #1 #1

Jedinečný skupinový livestream na Chomutovsku!

O akci

5.6.2013 níže aktualizováno!

Na YouTube jsme objevili odpočet Livestreamu Google akce. Google se zatím k ničemu oficiálně nevyjádřil... Akce by měly být vlastně dvě, 7. a 13.6., z toho jedna se jmenuje "Chrome Mobile - Special Google Developer Live Event" a druhá "Mobile Chrome - Special Event"... Je tedy jasné, že půjde o něco z mobilní sféry.

O co ale půjde doopravdy se necháme překvapit a to společně! Buď to bude něco velkého nebo taky vůbec ne. Přinejmenším to bude zajímavé a zpříjemněné čtvrteční odpoledne.

!!!EDIT!!!: Google již u svých odkazů naznačil o co asi půjde! První z akcí ponese jméno "Behind the div's: Chrome Roll It" a bude se týkat herního experimentu Chrome Roll It. Druhá z akcí se jmenuje "Behind the div's: Chrome Racer" což napovídá, že půjde o druhý, respektive první herní experiment "Chrome Racer", jež byl představen už na I/O. Pro vysvětlení jde o experiment s multihardwarovým a multiplayerovým systémem za pomoci propojení zařízení přes wifi a následným složením propojených zařízení do jedné hrací plochy.

Bude tedy na co dívat, budeme zkoušet tyto experimenty, ale hlavně se budeme těšit na další super akci!

Svoláváme tímto všechny Chomutovské i neChomutovské geeky, technofily, fanoušky Googlu, ajťáky i uživatele... Zván je každý! Místo konání oznámíme zde nejdéle tři dny před konáním akce!

Přijďte na Livestream #1 #1

Livestream #1

Jedinečný skupinový livestream na Chomutovsku!

13.06.2013 16:30 - 21:00

AdresaOrganizují skupiny

Sledujte akci