Na co se ptát než rozjedete vlastní web #1

Přijďte i když vlastní web již máte!

O akci

První otázka, kterou si musíte položit, než se pustíte do tvorby svého webu je, PRO KOHO HO DĚLÁM? KDO JSOU MOJI ZÁKAZNÍCI? PROČ MÍT WEB A CO OD NĚJ OČEKÁVAT? POTŘEBUJI VŮBEC WEB PRO SVOU PROPAGACI?

Společně si odpovíme na tyto a další otázky – seminář je vhodný nejen pro lidi, kteří uvažují o vlastním webu, ale i pro ty, kteří již webové stránky mají!

Akci organizuje Google Business Group Prague Baby Office – vstup ZDARMA!

Lektor: Honza Slavík (http://www.honzaslavik.com a http://www.ovax.cz) Za 10 let praxe projektového manažera, na úplně malých, strředních, velkých i vlastních projektech nasbíral spoustu zkušeností, jak to nedělat. Od vývoje malinkých webů, offline projektů a projektů pro mobilní operátory v ČR i zahraničí zakotvil jako freelancer, konzultant a mentor. V práci i doma používá selský rozum, agile a lean startup metody.

Rezervace místa na seminář: Vyplněním přihlašovacího formuláře http://goo.gl/forms/OBZt8YGaNj

Hlídání dětí: 1) Pražští rodiče mohou využít grantu ESF, pokud splňují podmínky pro cílovou skupinu (viz oppa.babyoffice.cz) a v den konání kurzu je místo v dotované miniškolce. Pro čerpání dotace je nutné přijít dříve než v den kurzu vyplnit formuláře. 2) Miniškolka Baby Office – cena miniškolky (9:30-12:00) je 200,- Kč V případě zájmu o hlídání dětí pište prosím rezervace na info@babyoffice.cz– nutno uvést název a termín akce a datum narození dítěte. Rezervace je platná po písemném potvrzení. 

Přijďte na Na co se ptát než rozjedete vlastní web #1

Na co se ptát než rozjedete vlastní web

Přijďte i když vlastní web již máte!

25.02.2015 09:30 - 12:00

Adresa

Baby Office
Business centrum Zálesí, Budova B3, 6. patro
Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4
ukaž na mapě

Organizují skupiny