Pracujte efektivně pomocí automatizace webových služeb 2014

Automatizací webových služeb k větší pracovní efektivitě, aneb co dokáží služby jako Google Apps, Evernote a Dropbox dohromady.

O akci

Využíváte doma a v práci webové služby jako například Google Apps, Evernote, Dropbox, nebo třeba Salesforce? Pak neváhejte a přijďte na prezentaci Google Business Group, kde vám předvedeme, jak se dají webové služby mezi sebou automatizovat a jaký přínos to může mít jak pro váš profesní, tak osobní život.

Můžete se těšit na výbornou atmosféru a dva zkušené prezentující. Prvním bude Ivan Kutil, spoluzakladatel firmy AppSatori, specialista na Google Apps a držitel prestižního certifikátu Google Developer Expert. Po něm přijde na řadu Daniel Gamrot, úspěšný IT konzultant, specialista na personální efektivitu a zakladatel projektu LifeNotes.cz, který podporuje firmy, týmy i jednotlivce v organizaci velkého množství informací s nástrojem Evernote.

Registrace nutná: https://docs.google.com/forms/d/1G1LBRcvqABjdsvOBcvFQClmREF6AaxyLfJrUhP2Q9aQ

Přijďte na Pracujte efektivně pomocí automatizace webových služeb 2014

Pracujte efektivně pomocí automatizace webových služeb

Automatizací webových služeb k větší pracovní efektivitě, aneb co dokáží služby jako Google Apps, Evernote a Dropbox dohromady.

17.06.2014 18:00 - 21:00

AdresaOrganizují skupiny

Sledujte akci