Tomáš Látal - Výlet do funkcionálního světa Elmu jsDevMeetup

Představte si svět, kde neexistuje pád webové aplikace na "Undefined is not a function". Svět, kde se těšíte na refaktoring aplikace a zásahy do kódu děláte s klidem a jistotou.

O akci

Představte si svět, kde neexistuje pád webové aplikace na "Undefined is not a function". Svět, kde se těšíte na refaktoring aplikace a zásahy do kódu děláte s klidem a jistotou. To vše s možností používat stávající JS knihovny a infrastrukturu. Chci vám ukázat, že takový svět může existovat - chci vám ukázat Elm.

Elm mě nadchl svou jednoduchostí s jakou představuje možnosti funkcionálního programování i těm, kterým pojmy jako currying, monády a funktory neříkají vůbec nic. Rád vás na chvilku vezmu do tohoto světa, ze kterého se už nebudete chtít vrátit zpět.

Tomáš Látal

Kolem počítačů se pohybuji více než 20 let. Od programování webů jsem na chvilku utekl k desktopovým aplikacím a hardwaru abych se pak znovu vrátil zpět a zažil boom JS frameworků a Single Page aplikací. Pracuji ve firmě GMC Software Technology a denním chlebem jsou mi TypeScript a C#. Ve volném čase objevuji nové jazyky a přístupy, pořádám akce a přednášky pro IT komunitu v Olomouci pod hlavičkou WebDev a jsem spolupořadatel olomouckých Coderetreatů a Coding Doja. Zajímá mě vše kolem počítačů a programování od 3D tisku, jednočipů až po počítačovou grafiku, kterou jsem vystudoval na FEL ČVUT.

Tomáš Látal - Výlet do funkcionálního světa Elmu

Představte si svět, kde neexistuje pád webové aplikace na "Undefined is not a function". Svět, kde se těšíte na refaktoring aplikace a zásahy do kódu děláte s klidem a jistotou.

18.04.2017 18:00 - 20:00

Adresa

FIT ČVUT, posluchárna T9:111
Thákurova 9, Praha 6, Česká republika
ukaž na mapě

Organizují skupiny

Sledujte akci